PLAVNICA 2016

 

r.br.  Ime i prezime Godina rođenja  Pol  Klub Država Disciplina Plaćena startnina
1  Tomas Bartnik  1976  M   #zawszewpałę/#tothemax  Poljska ST  X
2  Petar Rovčanin  1978   M   TK X Podgorica   Crna Gora ST  
3  Vedran Vrebac  1981   M    BK Fortica   Hrvatska ST   
4  Ivica Vranković  1980   M  BK Fortica   Hrvatska ST   
5  Marcin Jedrezejcak  1991  M   Fabryka triathlonu/ Grands 

 Poljska

ST   X 
6  Katarzyna Zygart  1980  Ž  Fabryka triathlonu  Poljska ST   X 
7  Danilo Gluščević  1989  M  ind  Crna Gora ST  
8  Nebojša Grdinić  1981   M   TK X Podgorica  Crna Gora ST  
9  Karolina Madajczyk  1980  Ž  Ćwiartka na dwoje  Poljska ST  X
10  Kristijan Sindik  1975  M  TK Split  Hrvatska ST  
11  Ana Piplica  1958  Ž  ind  Hrvatska ST  
12  Katarina Kokan  1970  Ž  ind  Hrvatska ST  
13  Draško Milić  1985   M   TK X Podgorica   Crna Gora ST  
14  Ilija Ivanović  1993  M  ind  Crna Gora ST  X
15  Marija Vasiljević  1993  Ž  ind  Crna Gora ST  X
16  Monika Polkowska  1978  Ž  Fabryka triathlonu  Poljska ST  X
17  Klementyna Michalska  1983  Ž  Fabryka triathlonu  Poljska ST  X
18  Dejan Milivojević  1969  M  TK Bor  Srbija ST  
19  Dragiša Mladenović  1966  M  TK Zaječar  Srbija ST  
20  Daniel Marušić  1972  M  Dubrovnik triatlon  Hrvatska ST  X
21  Nemanja Korać  1983  M  TRIA coaching  Srbija ST  
22  Lidija Vukić  1981  Ž  TK X Herceg Novi  Crna Gora ST  X
23  Goran Daničić  1984  M  TK X Herceg Novi  Crna Gora ST  
24  Žana Pavićević  1992  Ž  TK X Podgorica  Crna Gora ST  X
25  Saša Kandić  1990  M  TK X Podgorica  Crna Gora ST  X
26  Dušan Milošević   1984   M   TK X Podgorica   Crna Gora ST  X
27  Dejan Zekić  1992  M  ind  Crna Gora ST  
28  Stijepo Ljubomir  1982  M  DubrovnikRUN  Hrvatska  ST  
29  Danko Dragović  1984  M   TK X Podgorica  Crna Gora  ST  X
30  Saša Radenović  1989  M  TK X Podgorica  Crna Gora  ST  X
31  Milan Drobnjak     M  ind  Crna Gora  RST  
32  Uroš Đurašević   1993  M  ind  Crna Gora  ST  X
33  Marko Kavaja  1990  M  TK X Podgorica  Crna Gora  ST  X
34  Jelena Tomašević  1991  Ž  TK X Herceg Novi  Crna Gora  ST  X
35  Petar Kosović  1994  M  ind

 Crna Gora

 ST  X
36  Željko Beratović  1990  M  BK Džada  Crna Gora  ST  
37  Mirko Ognjanović  1998  M  TK Kotor  Crna Gora  ST  X
38  Made Žeravica  1983  Ž  Dubrovnik Triatlon  Hrvatska  ST  X
39  Andrej Mende   1985  M  ind  Rusija  ST  
40  Miloš Darić  1988  M  BK Njegoš  Crna Gora  ST  X
41  Đivo Krile  1981  M  AK Dubrovnik  Hrvatska  ST  
42  Dragan Gardašević  1982  M  ind  Crna Gora  ST  X
43  Mali triatlonci   MMM  TK X Herceg Novi  Crna Gora  RST  
44  Luka Čupić  1988  M  TK X Herceg Novi  Crna Gora  ST  
45  Filip Krgović  1989  M  TK X Podgorica  Crna Gora  ST  
46  Nikola Bijelović  2000  M  TK X Herceg Novi  Crna Gora  ST  
47  Miloš Komnenić  1998  M  TK Kotor  Crna Gora  ST  X
48  Goran Cerović   MMM  Pljevlja  Crna Gora  RST  
49  Ivo Dadić  1976  M  Dubrovnik Triatlon  Hrvatska  ST  X
50  Luka Bešić  1974  M  ind  Crna Gora  ST  X
51  Balša Bešić  2002  M  ind  Crna Gora  ST  X
52  Dragan Jovanović  1977  M  TK Kotor  Crna Gora  ST  X
53  Bojan Mitrović  1980  M  TK X Podgorica  Crna Gora  ST  X
54  Đorđe Radović  1992  M  AK Lovćen  Crna Gora  ST  X
55  Vitomir Milošević  1987  M  TK X Herceg Novi  Crna Gora  ST  
56  Marko Butulija  1982  M  TK X Herceg Novi  Crna Gora  ST  
57  Vladimir Živković  1997  M  TK Olimpija Bor  Srbija  ST  
58  Mladen Ilić  1984  M  TK Kotor  Crna Gora  ST  X
59   Đorđe Atanacković  1986  M  KES Kragujevac  Srbija  ST  
60  Predrag Petrović  1982  M  TK X Herceg Novi  Crna Gora  ST  
61  Saša Jovanović  1980  M  TK Kotor  Crna Gora  ST  X
62  Nikola Medenica  1998  M  AK Mornar  Crna Gora  ST  X
63  Red Cat   ŽMŽ  ind  Rusija  RST  
64  Boris Rajko Dragoljub   MMM  TK Nikšić  Crna Gora  RST  X
65  Slobodan Aleksa Miloš   MMM  TK Nikšić  Crna Gora  RST  X
66  Nikita Harčenko  1987  M  ind  Rusija  ST  X
67  Balša Zajić  1998  M  ind  Crna Gora  ST  
68  Julia Rachwalska   1991  Ž  Fabryka triathlonu  Poljska  ST  
69  Tony Agres  1972  M  ind  Engleska  ST  
70  Maja Bonačić  1985  Ž  TK Swibir  Hrvatska  ST  
71  Nela Čvorović  1990  Ž  ind  Crna Gora  ST  
72  Petar Benderać  1996  M  TK X Herceg Novi  Crna Gora  ST  
73  Božo Raković  1993  M  ind  Crna Gora  ST  
74  Sea Breeze   ŽMM  ind  Rusija/Ukrajina  RST  
75  Luka Miranović   1993  M  ind  Crna Gora  ST  
76  Igor Mandušić  1974  M  TK X  Hrvatska  ST